• Подарунковий сертифікат photo - 1

Подарунковий сертифікат

Подаруйте близькій людині можливість придбати довгоочікувану пару взуття від LOOKIE ATELIER або пошити її за індивідуальними мірками відповідно до коментарями та побажаннями по посадці.

Виберіть тип
Опис типів сертифікатів:

Сертифікат діє протягом року на покупку або індивідуальний пошив взуття дизайну LOOKIE ATELIER. Перед замовленням рекомендуємо проконсультуватися з нашими менеджерами: +380 67 326 39 37 (tel, viber, telegram)

Сертифікат на індивідуальне пошиття ідеально підійде для тих, кому важко підібрати готове взуття стандартного розміру. У процесі індивідуального пошиття стандартна колодка і лекала взуття змінюються відповідно до мірками стопи.

Якщо одержувач сертифікату не може відвідати наш шоурум, ми проводимо пошиття взуття дистанційно. Відправляємо інструкцію щодо зняття мірок. При пошитті проводимо проміжну примірку: відправляємо наполовину готову пару новой почтой, отримуємо коментарі та побажання, і відповідно до них вносимо корективи в пару. Все доставки включені у вартість сертифікату.

Якщо одержувач сертифіката знаходиться в Києві, запрошуємо до нас на зняття мірок і проведення примірок: Київ, вул. Костьольна 9.