Договір публічної оферти

Визначення термінів: ІП Логвинова Е. М. -індивідуальним ПІДПРИЄМЕЦЬ Логвинова ОЛЕНА МИХАЙЛІВНА, ІПН 3273511149; електронна пошта: lookie.shoes@gmail.com. Сайт - веб - сайт, розміщений в мережі Інтернет за адресою: https://www.lookie.com.ua/, включаючи всі його веб - сторінки. Товар - товари, зображення і / або опис яких розміщені на Сайті.

Публічна оферта - публічна пропозиція ІП Логвинова Е. М. для необмеженого кола осіб про укладення електронного договору купівлі-продажу Товарів на певних ІП Логвинова Е . М. умовах. Користувач / Покупець - особа, що переглядає інформацію на Сайті і / або замовляє та / або отримує, і / або резервує Товари з використанням технічних інструментів сайту. Одержувач - Покупець, або особа, що від імені Покупця фактично отримує Товар, який був доставлений компанією-перевізником.

Замовлення - належним чином оформлений і розміщений за допомогою сайту запит користувача на здійснення покупки обраних ним Товарів. < br />
Акцепт - вчинення Користувачем дій, спрямовані на прийняття умов цієї Публічної оферти.

Реєстрація - заповнення Користувачем відповідної форми на Сайті із зазначенням необхідних для ідентифікації даних.

Особистий кабінет - сторінок сайту, що містить історію замовлень Користувача / Покупця, зроблених за допомогою сайту і персональну інформацію, зазначену при реєстрації. Особистий кабінет Покупця може містити також іншу інформацію, необхідну для ідентифікації Користувача / Покупця і оформлення замовлень, обсяг якої визначається ІП Логвинова Е. М. самостійно.

1. Загальні положення
1.1. Інформація, розміщена на Сайті, містить умови придбання Товару і являє собою публічну оферту ІП Логвинова Е. М., адресовану необмеженому колу осіб - користувачам сайту.
1.2. Акцептом є факт використання Користувачем / Покупцем Сайту, що є вираженим наміром Користувача / Покупця здійснити придбання обраних на Сайті Товарів.
1.3. Акцептом Користувач / Покупець підтверджує свою повну і беззастережну згоду з усіма положеннями і правилами цієї Публічної оферти без будь-яких винятків і обмежень, і підтверджує, що він ознайомлений з умовами.
1.4. Договір вважається укладеним з моменту використання Покупцем в будь-якому вигляді сайту (в тому числі, але не обмежуючись, оформленням Покупцем Замовлення).

2. Інформація про товар, ціна Товару
2.1. Ціна Товару вказана на Сайті у відповідному розділі на момент оформлення Замовлення, і не включає вартість доставки.
2.2. Продавець має право в односторонньому порядку без попередження змінити ціну на товар. Однак Продавець не має права змінювати ціну замовленого Товару після того, як замовлення було прийняте Продавцем, а Покупець отримав електронне повідомлення або телефонний дзвінок або інше телефонне повідомлення, яке підтверджує прийняття Замовлення.
2.3. Вартість товару, представленого на Сайті вказана з урахуванням ПДВ і сплачується в національній валюті - гривні.
2.4. Відомості, розміщені на сайті https://www.lookie.com.ua/ мають виключно інформативний характер.

3. Порядок оформлення Замовлення
3.1. Користувач / Покупець повинен самостійно оформити замовлення на будь-який товар, що доступний для замовлення на сайті.
3.2. У разі відсутності замовленого товару, представник ВП Логвинова Е. М. зобов'язаний довести до відома Користувача / Покупця цю інформацію за допомогою засобів зв'язку, залишеними Користувачем / Покупцем при оформення замовлення на Сайті.
3.3. У разі відсутності замовленого товару Користувач / Покупець має право замінити його на Товар аналогічної моделі або анулювати Замовлення.
3.4. Користувач / Покупець має право скасувати замовлення.
3. 5. З моменту прийняття Замовлення Покупця Продавець бронює за Покупцем обраний Товар на 24 години. Якщо протягом 24 годин з моменту оформлення Замовлення товар не був оплачений Покупцем, бронь з такого товару знімається, а Покупець вважається таким, що відмовився від Замовлення (скасував замовлення).
3. 6. Товар до моменту його передачі Продавцем, повинен бути повністю оплачений Покупцем. Відсутність своєчасної оплати або оплата Товару не в повному обсязі не створює ніяких зобов'язань перед Продавцем (в тому числі, з бронювання Товару за Покупцем).
3. 7. При здійсненні оплати Товару Покупець зобов'язаний повідомити Продавця про оплату відповідного номера замовлення шляхом відправки електронного повідомлення на електронну пошту, або іншого телефонного повідомлення на номер телефону, вказаний на Сайті. В іншому випадку Продавець не несе відповідальності за можливе затримання доставки Товару Покупцеві через додаткові витрати часу на ідентифікацію платежу.
3.8. У разі, якщо Замовлення анульовано Покупцем або відхилено Продавцем, сплачена вартість Товару підлягає поверненню, а вже витрачені кошти на доставку до моменту анулювання Замовлення Покупцем, поверненню не підлягають.
3.9. При анулюванні Замовлення або повернення Товару Покупцем грошові кошти, сплачені Покупцем, підлягають поверненню тільки після отримання Товару Продавцем.
3.10. Повернення грошових коштів Покупцеві здійснюється протягом 30 (тридцяти) календарних днів з моменту отримання Продавцем повернутого Товару шляхом перерахування грошових коштів на рахунок, з якого була проведена оплата Покупцем, або на інший рахунок, вказаний Покупцем в письмовому або електронному вигляді.

4. Доставка Товару
4.1. Доставка товарів, замовлених на Сайті, здійснюється службами доставки по території України відповідно до умов, зазначених на Сайті в розділі «Оплата і доставка» або шляхом самовивозу. Вартість доставки службами доставки оплачується Покупцем окремо і не входить у вартість Товару.
4.2. Продавець зобов'язується передати Товар службі доставки для здійснення доставки або підготувати його для видачі Покупцю в роздрібний магазин Продавця протягом 2 (двох) робочих днів з моменту отримання Замовлення. У разі якщо виникають обставини, що утрудняють виконання Замовлення, термін для здійснення доставки може бути продовжений Продавцем до 5 (п'яти) робочих днів. Доставка Товару здійснюється протягом строків, визначених службою доставки. Продавець не несе відповідальності за дотримання термінів доставки службою доставки.
4.3. При отриманні Товару Покупець зобов'язаний перевірити Товар, його кількість, якість, асортимент і комплектність. У разі виявлення невідповідностей на місці пред'явити претензії службі доставки. Претензії Покупця до видимих ​​дефектів Товару, його комплектності та якості не приймаються після одержання / прийняття Товару Покупцем.
4.4. Фактом отримання / прийняття Товару Покупцем є оплата товару.
4.5. У разі, якщо доставка Замовлень здійснюється службами доставки (далі - «Компанії - перевізники»), шляхом Акцепту цієї Публічної оферти, Покупець в повному обсязі і беззастережно погоджується з Правилами перевезення вантажів Компаній - перевізників. З умовами таких Правил можна ознайомитися на веб-сайтах відповідних компаній - перевізників.
4.6. Ризик випадкового пошкодження Товару переходить Одержувача з моменту передачі йому Замовлення і підписом Одержувачем документів, що підтверджують доставку Замовлення.

5. Повернення Товару
5.1. Повернення Товару відповідного якості.
5.1.1. Повернення Товару відповідного якості здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» № 1023-XII від 12.05.1991 (зі змінами та доповненнями).
5.1.2. Покупець має право відмовитися від Товару відповідного якості протягом 14 (чотирнадцяти) днів з моменту отримання Товару виключно за умови, що збережений товарний вид, споживчі властивості Товару, фабрична упаковка, ярлики і розрахунковий документ (електронний документ, квитанцію, товарний чи касовий чек, квиток , талон або інший документ, що підтверджує факт отримання коштів, із зазначенням дати здійснення розрахунку).
5.1.3. Повернення Товару відповідного якості, доставка якого була здійснена Компаніями - перевізниками здійснюється за рахунок Покупця.
5.2. Повернення Товару невідповідність якості.
5.2.1. На взуття, яка реалізується ІП Логвинова Е. М. встановлено гарантійний термін 30 календарних днів з дня продажу або початку сезону. У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків, споживач має право вимагати у порядку, встановленому Законом України «Про захист прав споживачів»:
1) пропорційного зменшення ціни,
2) безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк ;
3) відшкодування витрат на усунення недоліків товару.
5.2.2. У разі повернення Товару, що має істотний недолік відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» №1023-XII від 12.05.1991 (зі змінами та доповненнями), доставка якого була здійснена Компаніями - перевізниками, IP Логвинова Е. М. повертає грошові кошти на протязі 30 (тридцяти) календарних днів з моменту отримання Продавцем повернутого товару. Витрати, пов'язані з доставкою такого Товару Покупцеві Компанією - перевізником покриваються за рахунок Покупця

6.Право і обов'язки ІП Логвинова Е. М.
6.1. ІП Логвинова Е. М. має право:
6.1.1. В односторонньому порядку призупинити продаж Товарів і послуг доставки (відмовити в оформленні замовлення / продажу і доставці товарів) у разі порушення Користувачем / Покупцем умов Публічної оферти;
6.1.2. На свій розсуд, в односторонньому порядку змінювати ціну на Товари. У будь-якому випадку, ціна Товару підтвердженого ІП Логвинова Е. М.  Замовлення залишається незмінною;
6.1.3. У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів, Продавець має право виключити зазначений Товар із замовлення / анулювати Замовлення Покупця, обов'язково повідомивши про це Покупця шляхом направлення відповідного електронного повідомлення на адресу електронної пошти, зазначеної Покупцем при реєстрації (або дзвінком оператора Call - центру на вказаний Користувачем / Покупцем номер телефону)
6.1.4. На свій розсуд, в односторонньому порядку вносити зміни в умови Публічної оферти, шляхом її розміщення (публікації) в новій редакції на Сайті. Зміни вступають в силу з моменту їх розміщення (публікації), якщо інший термін вступу змін в силу не визначений додатково при їх публікації.
6.1.5. Розміщувати на Сайті інформацію про рекламні заходи і маркетингових активностях, які проводяться або будуть проводитися Продавцем і / або третіми особами - партнерами Продавця. Також, згідно з умовами цієї Публічної оферти і Політики конфіденційності, надсилати на адресу електронної пошти користувачів електронні листи з інформацією про новини, рекламних меропріятія', маркетингових активностях, інших комерційних пропозиціях ІП Логвинова Е. М .;
6.1.6. Організовувати доставку Замовлень, залучаючи до надання послуг з доставки третіх осіб.
6.2. ІП Логвинова Е. М. зобов'язується:
6.2.1. Після підтвердження Замовлення, виконувати належним чином оформлені і підтверджені замовлення;
6.2.2. Доставити Товари згідно оформленим Замовленню і умов Публічної оферти;
6.2.3. Перевірити кількісні та якісні характеристики Товару при його пакування та підготовки до доставки;
6.2.4. Жодним чином не розголошувати інформацію про персональні дані користувачів і Покупців, паролі та інші дані доступу відповідно до Політики конфіденційності, розміщеної на Сайті;
6.2.5. Надати кожному Користувачеві можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів та інших комерційних пропозицій ІП Логвинова Е. М., направляються останнім на адресу електронної пошти, зазначеної при реєстрації на сайті або оформленні замовлення.

7. Права та обов'язки Користувача / Покупця
7.1. Користувач / Покупець має право:
7.1.1. Вибирати Товари, оформляти і направляти Замовлення на відповідних сторінках сайту.
7.1.2. Вимагати від ІП Логвинова Е. М. виконання умов та обов'язків, передбачених цією Публічної офертою;
7.1.3. Відмовитися від отримання рекламних матеріалів та інших комерційних пропозицій ІП Логвинова Е. М., направляються останнім на адресу електронної пошти Користувача.
7.2. Користувач / Покупець зобов'язується:
7.2.1. До моменту Акцепту цієї Публічної оферти ознайомитися з усіма її умовами та положеннями;
7.2.3. Ознайомитися з інформацією про товар (її описом), яка розміщена на Сайті, до моменту оформлення та направлення Замовлення;
7.2.4. Належним чином оплатити і отримати оформлений відповідно до умов цієї публічної оферти Замовлення;
7.2.5. При реєстрації та / або при оформленні Замовлення надати ІП Логвинова Е. М. повну інформацію, необхідну для здійснення поставки Замовлення. Користувач / Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що тягне неможливість належного виконання ІП Логвинова Е. М. своїх зобов'язань перед Клієнтом / Покупцем.
7.2.6. При отриманні Замовлення переконатися в цілісності і комплектності Товару шляхом огляду вмісту Замовлення. При пошкодженні або неповної комплектації Товару - зафіксувати все відмінності в Акті, який разом з Покупцем має підписати особа, яка здійснила доставку Замовлення.
7.2.7. Ознайомитися з Правилами перевезення вантажів Компаніями - перевізниками до моменту оформлення Замовлення.

8. Відповідальність сторін. Порядок вирішення спорів.
8.1. ІП Логвинова Е. М. не несе відповідальності за якість каналів зв'язку загального користування та можливі перебої в мережі передачі даних (в тому числі, але не виключено глобальної мережі Інтернет), за допомогою яких здійснюється доступ до Сайту.
8.2. Будь-яка скарга чи заява Користувача / Покупця повинна бути оформлена в письмовій формі. ІП Логвинова Е. М. будуть вжиті всі необхідні заходи щодо задоволення скарги / претензії Користувача / Покупця, якщо така скарга / претензія буде обґрунтованою і оформленої відповідно до чинного законодавства України.
8.3. Усі спори, розбіжності або вимоги, що виникають з цього Договору або в зв'язку з ним, у тому числі що стосуються його виконання, порушення, припинення або недійсності, підлягають вирішенню у відповідному суді відповідно до матеріального і процесуального права України, з дотриманням умов про підсудного і підвідомчості.

9. Форс - мажор
9.1. Сторони звільняються від відповідальності за несвоєчасне або неналежне виконання своїх зобов'язань, якщо таке невиконання стало наслідком обставин надзвичайного характеру, виникнення яких не пов'язане з волевиявленням сторін, таких як військові дії, страйки, безлад, аварії, стихійного лиха, зміни в законодавстві України, а також інші обставини надзвичайного характеру, які виникли після укладення цього Договору і безпосередньо впливають на виконання умов цього Дог злодія і які Сторони не могли ні передбачити, ні запобігти.
9.2. Сторона, для якої стало неможливим виконання зобов'язань через настання форс - мажорних обставин, повинна негайно інформувати іншу Сторону в письмовому вигляді про виникнення вищевказаних обставин, а також протягом 30 (тридцяти) календарних днів надати іншій Стороні підтвердження форс - мажорних обставин. Таким підтвердженням буде відповідний документ, виданий уповноваженою Торгово - промисловою палатою України або іншим належним чином уповноваженим державним органом, розташованим за місцем виникнення форс - мажорних обставин.

10. Застереження щодо збору та обробки персональних даних
10.1. При акцепт договору Користувач / Покупець надає свою згоду на збір і обробку персональних даних відповідно до Закону України від 01 червня 2010 року № 2297 - VI «Про захист персональних даних».
10.2. Будь-яка інформація, отримана від Користувача / Покупця, ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.
10.3. Надана Користувачем / Покупцем інформація використовується при обробці Замовлення, а також для надання Користувачеві / Покупцеві комерційних пропозицій ІП Логвинова Е. М ..
10.4. Для того щоб забезпечити Користувача / Покупця інформацією про товар, розміщеному на сайті ІП Логвинова Е. М.  може надсилати на вказаний при реєстрації / купівлі адреса електронної пошти інформаційні повідомлення.
10.5. Персональні дані Користувача / Покупця обробляються відповідно до Закону України від 01 червня 2010 року № 2297 - VI «Про захист персональних даних» та Правил безпеки, зазначених на Сайті.

11. Інша
11.1. До відносин між Користувачем / Покупцем та ВП Логвинова Е. М. застосовуються положення чинного законодавства України.
11.2. Фотографії Товару, що містяться на сторінках сайту, можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару. Описи / Характеристики Товару не претендують на загальну повноту інформації і можуть містити друкарські помилки. Для уточнення інформації про Товар Користувач повинен звернутися за телефоном, вказаним на Сайті.
11.3. ІП Логвинова Е. М. може здійснювати аудіо фіксацію розмов по телефону, вказаному на Сайті, з використанням відповідного телекомунікаційного обладнання, за умови повідомлення користувачів / Покупців про факт здійснення аудіо фіксації шляхом усного попередження. Такий запис може відбуватися ІП Логвинова Е. М. для реалізації останнім своїх прав і законних інтересів а також з метою підвищення якості надання послуг тощо. ІП Логвинова Е. М. керується твердженням, що Користувач / Покупець, який не згоден з аудіо фіксацією розмови, має можливість не продовжувати спілкування з оператором після отримання повідомлення про проведення аудіо фіксації.